מאמרים

מדפסת אחת לכל עובדי המשרד | OKI מדפסת לייזר אלחוטית

מדפסות אלחוטיות

הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק וכיום ניתן ליהנות ממדפסות שעובדות על WI-FI וBlutooth. אם אתם מתלבטים בין מדפסת אלחוטית שעובדת על WI-FI ובין מדפסת שמחוברת למחשב מומלץ עבורכם לבחור במדפסת האלחוטית. במאמר זה נסביר מהם היתרונות של מדפסת אלחוטית שעובדת על WI-FI.

המדפסת האלחוטית יכולה להתחבר למחשב בלי חיבורים פיזיים, ובלי כבלים מסורבלים בין המדפסת למחשב. עבודה עם מדפסות אלחוטיות זהה לאופן בו אנו עובדים עם האינטרנט ולכן המדפסת הופכת לנוחה יותר ויעילה יותר.

יתרונותיה של המדפסת האלחוטית

הסוף לסירבול

עבודה נוחה ושמירה על הסדר והבטיחות –המדפסת האלחוטית אינה דורשת כבלים שלרוב מקיפים את החלל ועשויים לפגוע בבטיחות העובדים שעלולים להיתקל בהם וליפול. כמו כן, לא צריך להזיז את הכבלים במהלך הניקיון או כשרוצים להזיז חפצים ולהשקיע בפתיחת כבלים שהסתבכו.

שקט תעשייתי

תחסכו לעובדים את הכאב ראש ואת הרעש הסביבתי!
ניתן להרחיק את המדפסת מחלל העבודה כך שאין שום רעשים ברקע. כך יהיה ניתן להתרכז בעבודה בצורה הטובה ביותר ולהיות יעילים יותר במהלך היום

הדפסה מהירה ואיכותית

המדפסת האלחוטית מדפיסה בקצב מהיר יותר ממדפסות רגילות וחוסכת את זמן ההמתנה על יד המדפסת. בנוסף, איכות ההדפסה לא נפגעת כתוצאה ממהירות המדפסת, והתמונה יוצאת ברורה וחדה יותר.

 

תתחילו להרגיש את החיסכון  

התקנת מדפסת אלחוטית חוסכת כספים רבים משום שאפשר לחבר אותה לכמה מחשבים שיכולים להיות ניידים או נייחים. כך, אין צורך לספק מדפסת לכל מחשב ולתחזק כל כך הרבה מדפסות במשרד אחד.

 

טווח הדפסה וניידות

מדפסות אלחוטיות הן יותר נוחות להעברה מחדר לחדר ויכולה לעבוד מצוין כל עוד היא עד כ-100 מטר מהמחשב אליו היא משתייכת.