מאמרים

טונר תואם או טונר מקורי למדפסת שלכם? | OKI היבואן רשמי

 התאמת טונר למדפסת

התחרות בין משווקי הדיו והטונרים עולה יותר ויותר מיום ליום, ולעיתים קשה לדעת מה ההבדל בין טונר מקורי לטונר תואם\חלופי. 

אם גם אתם מתלבטים בין האפשרויות שמוצעות לכם, כדאי שתקראו ותכירו בעובדות הטונרים לפני הרכישה.  


ההבדלים בין טונרים מקוריים לטונרים תואמים

1. טונרים מקוריים מיוצרים על ידי היצרנים של המדפסות ולכן מומלץ להשתמש רק במקורי משום שאיכותם גבוהה יותר וההדפסות שמתבצעות באמצעותם עמידות ביותר. הסיבה לכך שהרבה אנשים רודפים אחר טונרים מקוריים במבצע היא שמחירם גבוה ביחס לטונרים תואמים.

2. טונרים תואמים מיוצרים על ידי חברות שאינן קשורות ליצרני המדפסות. הטונרים מאוד דומים ולרוב לא תמצאו הבדל נגלה לעין בין התואמים למקוריים, אך הם עדיין מאוד שונים. לצד מחירם הנמוך לעומת מחירי הטונרים המקוריים יש להם הרבה חסרונות, ביניהם האבקה  שעלולה לסתום את הראש של ההדפסה ולהשבית את המדפסת.

3. טונרים מקוריים הם אמנם יקרים יותר, אך הם מונעים תקלות ותיקונים עתידיים שעלולים להיגרם כתוצאה משימוש בטונר תואם או ממוחזר. רוב הלקוחות בוחרים בטונרים המקוריים בכדי לשמור על איכות ההדפסה ועל המדפסת עצמה. כיום, ישנם מבצעים רבים על טונרים מקוריים של יצרניות שונות אשר זיהו כי ללקוחות אכפת יותר מהאיכות ולא הכמות!

 

שימוש בטונר שאינו מתאים למדפסת שלכם עלול להשפיע על קצב ההדפסה של המדפסת, עומס העבודה שלה ואפילו יכול לגרום לנזק רב. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם מומחה שיכול לסייע לכם לבחור את הטונר המתאים לכם. טונרים מקוריים ואיכותיים עולים הרבה מאוד כסף, וכשמדובר בעסק שמדפיס אלפי דפים בחודש, העלות עבור שירותי הדפסה עולה משמעותית (לא כולל תיקונים ומתכלים נוספים). לכן, חברת OKI הרכיבה חבילת השכרת מדפסות ללקוחות עסקיים שחוסכת לבעל העסק מאות ואלפי שקלים בחודש. כל חבילת השכרה של OKI כוללת:

 1. מדפסת לייזר חדשה
 2. טונרים ללא עלות
 3. מתכלים ללא עלות
 4. אחריות יבואן רשמי
 5. שירות והתקנה אצלכם במשרד  שם: *

  טלפון: *

  דואר אלקטרוני: *

    tonersoki