המדפסת צריכה תיקון? הטונר יקר? | OKI השכרת מדפסות לעסקים

הטונר יקר?

קניתם מדפסת חדשה וחשבתם שכל ההוצאות מאחוריכם?

תופתעו לגלות שלרכוש מדפסת לא נגמר בלהתקין את המדפסת במשרד. מדפסות כוללות חלקי חילוף מתכלים שצריך להחליף אותם כל כמה זמן (בהתאם לכמות ההדפסות) כדי להבטיח את תקינות המדפסת ואת איכות ההדפסה.
בין אם רכשתם מדפסת הזרקת דיו או מדפסת לייזר, ההוצאה הגדולה ביותר תהיה על ראשי דיו וטונרים. טונרים יכולים להגיע למאות שקלים, וכשמדובר במשרד שמדפיס מאות דפים ביום (משרדי עורכי דין, סוכני ביטוח, בנקים וכדומה), קונים טונרים בתדירות גבוהה יותר. בנוסף, תוף המדפסת הוא חלק שיש להחליף (לעיתים רחוקות יותר מהטונרים וראשי הדיו) אם רוצים לדאוג שמנגנון ההדפסה יעבוד כמו שצריך ובקצב המשרד. בתי עסק יכולים להוציא על הדפסות מאות ואפילו אלפי שקלים בחודש על דיו, טונרים, דפים, וחלקי חילוף שמדי פעם צריך להחליף. ישנם בתי עסק שמנסים לחסוך בעלויות ורוכשים טונרים תואמים במקום מקוריים, אך לבסוף מגלים כי הטונרים התואמים מזיקים למדפסת וכל הכסף שהם חסכו הולך לחלקי חילוף אחרים.

כתוצאה מעלויות הדפסה גבוהות בבתי עסק, OKI מציעה לעסקים ברחבי הארץ לעבור לחבילות השכרת מדפסות שמסירות דאגה מבעלי העסק. בעל העסק יכול להנות ממדפסת חדישה ולא לדאוג לחלקי חלילוף או טונרים לאורך כל תקופת השכירות. המומחים שלנו מתאימים לבית העסק את המדפסת האידיאלית עבורכם (משולבת, שחור לבן, צבעונית…) והעסק כולו נהנה ממדפסת שמתאימה בול לצרכים שלו.

כל מדפסת בחבילת השכרה מבית OKI מגיעה עם:

  1. אחריות יבואן רשמי
  2. טונרים ומתכלים ללא עלות לאורך כל תקופת השכירות
  3. שירות והתקנה באתר הלקוח

ישנם חברות רבות שמציעות חבילות הדפסה לבתי עסק במטרה לחסוך לעסקים בעלויות, אך בפועל העסק מוגבל לכמות מסוימת של דפים, או חייבת להדפיס כמות דפים קבועה מראש כדי שהחבילה תצא משתלמת ולהנות מההטבות שבחבילה. בOKI  לא מגבילים אף לקוח בכמות הדפים וגם לא קיימת התחייבות כלשהי לכמות דפים שיש להדפיס בחודש.

הלקוחות של OKI משלמים רק על הדפים שהם מדפיסים – בין אם זה 10 דפים בחודש, או 1000 דפים בחודש. על כל דף שחור לבן הלקוח ישלם 5 אגורות, ועל כל דף צבעוני 25 אגורות. התשלום עבור פעימות המונה מתבצע פעם ברבעון לפי כמות הדפים שהלקוח הדפיס (ניתן לראות במדפסת).

 

שם: *

טלפון: *

דואר אלקטרוני: *

 okirentokiprenting