מאמרים

ליסינג לא רק במכוניות | OKI השכרת מדפסות לייזר לעסקים

ליסינג לא רק במכוניות

 

שוק השכרת המכוניות נהיה פופולרי בשנים האחרונות  בקרב בתי עסק. עסקים משתתפים בהוצאה החודשית שעלולה לגדול אצל עובדים כתוצאה מנסיעות למשרד ולפגישות, ומממנת רכב בתשלום חודשי עם דלק והשתתפות עצמית בתיקונים שעלולים לצוץ.

במקום לקנות רכב חדש ולהתעסק בכל העלויות שקשורות בכך, חברות ליסינג מציעות מגוון רחב של רכבים במחיר חודשי. להשכיר רכב ולשלם עליו פעם בחודש יוצא חסכוני יותר ויעיל יותר. כך, התברר לאחרונה כי מדפסות עלולות להוביל להוצאות רבות כגון:

  1. טונרים
  2. חלקי חילוף
  3. עלות גבוהה לרכישת מספר מדפסות שיספיקו למשרד

לכן, חברת אוקי מדפסות לייזר פיתחה שיטה שתעזור לבעלי העסק לשלוט בהוצאות ההדפסה, לחסוך בעלויות, ולא לחשוש מתיקונים.

השכרת מדפסות למשרד

חבילות ההדפסה מבית OKI מציעות לבתי עסק ראש שקט וחסכון משמעותי והוצאות ההדפסה החודשיות. מ30 שקלים לחודש, ובית העסק מקבל מדפסת, טונרים ומתכלים בחינם עם אחריות יבואן כוללת. באמצעות השכרת מדפסות לבתי עסק, בעל העסק לא צריך לדאוג לתשלום נוסף על חלקים שצריך להחליף במדפסות לפי כמות ההדפסות במשרד. למשרדים יש כמות עצומה של הדפסות, סריקות וצילומים ולכן יש צורך בהחלפת טונרים ומתכלים לעתים קרובות, מה שמייקר את החזקת המדפסת מאוד (טונרים ומתכלים יכולים להיות יקרים יותר מהמדפסת עצמה!). שיטת השכרת מדפסות למשרדים פותחה על ידי OKI במטרה לאפשר למשרדים לעקוב אחרי הוצאות ההדפסה, לחסוך בעלויות ולא לדאוג לתיקונים והחלפות חלקים.

בנוסף, אוקי פיתחה מדפסת שמשלבת בה את כל פונקציות המשרד – פקס, צילום, סריקה והדפסה. מדפסת זו חוסכת מבעל העסק לרכוש מכונות נוספות ככון מכונת צילום וסורק, וכך הוא חוסך בכסף ומקום במשרד. השכרת מדפסת משולבת בשיטת חבילות ההדפסה של OKI חוסכת משמעותית בהוצאות ומייעלת את השגרה המשרדית.

חבילות ההדפסה של אוקי כוללות:

  1. מדפסת ללא עלות
  2. מתכלים חינם
  3. טונרים חינם
  4. התקנה באתר הלקוח
  5. שירות HELP DESK
  6. אחריות יבואן כוללת לכל התקופה.

okiprenting