מאמרים

OKI השכרת מדפסות | מדפסות לייזר שחור לבן | מדפסת לייזר צבעוניות | מדפסות לייזר משולבות

הצטרפות למסלולי השכרת המדפסות של OKI

OKI מציעה ללקוחותיה מגוון מדפסות להשכרה על מנת להוריד משמעותית את העלות  עבור מדפסות בבתי עסק.
במקום להעמיס על חלל העבודה, להוציא מאות שקלים על טונרים ומתכלים, אנו מציעים חבילות הדפסה אשר כוללות את כל מה שבית עסק צריך בעלות חודשית מינימלית.

בחירת מדפסת אידיאלית למשרד

אנו נעזור לכם בבחירת מדפסת שתתאים לצרכי המשרד מכיוון שאנו מודעים לכך שלא כל מדפסת מתאימה לאופי המשרד שלכם.
לכל משרד יש את הצרכים שלו, את הקצב שלו, ואת כמות האנשים בו, ואנו מבינים שיש צורך להתאים מדפסת לפי הצרכים שלכם. לדוגמה – ישנם משרדים שצריכים מדפסת משולבת הכוללת פקס, צילום וסריקה, וישנם משרדים שצריכים מדפסת קומפקטית שלא תתפוס הרבה מקום. לפי המאפיינים של המשרד שלכם נדע להתאים עבורכם את המדפסת המבוקשת.

זה לא משנה מה מתאים לכם – משולבת, צבעונית, או שחור לבן, כל חבילות השכרת המדפסות של OKI כוללות:

  • מדפסת חדשה בהתאם לצרכי המשרד
  • טונרים ללא עלות
  • מתכלים ללא עלות
  • אחריות יבואן כוללת
  • שירות והתקנה אצלכם במשרד!

מדפסות הלייזר של OKI הן מהמתקדמות בשוק ומובילות לחסכון משמעותי בעלויות ההדפסה! מעבר לכך, כאשר משכירים את המדפסות נהנים משירות מהיר, התקנה אצלכם במשרד, ואין צורך בלדאוג לעלות טונרים וחלקי חילוף.

 

 

color

מדפסת לייזר צבעונית החל מ – 45 ₪ לחודש

מדפסת איכותית, מהירה ואמינה המתאימה למשרדים שזקוקים להדפסות צבעוניות ומהירות. מדפיסה במהירות של כ-30 דפים לדקה עם עומס עבודה חודשי של 60,000 דף! המדפסת כוללת יחידת דופלקס, פנל הפעלה דיגיטלי ועברית צרובה בDOS.

 

bw

מדפסת לייזר שחור לבן החל מ – 30 ₪ לחודש

מדפסת קומפקטית, נוחה, ואידיאלית למשרדים כמו רואי חשבון, עורכי דין ועוד. מדפסת עם עומס עבודה חודשי של עד 80,000 דף ומדפיסה במהירות של 40 דפים בדקה אחת בלבד. המדפסת תומכת בGoogle Cloud Print ובAirprint.

 

mcolor

מדפסת לייזר משולבת צבעונית החל מ – 65 ₪ לחודש

מדפסת צבעונית משוכללת ומהירה המתאימה למשרדים שצריכים יותר מרק מדפסת אצלם במשרד. המדפסת המשולבת כוללת צילום, סריקה ללא תוספת עלות, הדפסה ופקס. בנוסף לפונקציית הפקס, יש את הפונקציה Fax To Mail כדי להקל על ניהול שליחת הפקס. מדפסת עם עומס עבודה של עד 60,000 דף בחודש, ומדפיסה במהירות של כ- 30 דפים בדקה אחת בלבד.

 

bw

מדפסת לייזר משולבת שחור לבן החל מ – 60 ₪ לחודש

מדפסת הכוללת בה את כל הפונקציות שהמשרד צריך לו – פקס, צילום, סריקה והדפסה במכשיר אחד. המדפסת המשולבת היא מדפסת נוחה לשימוש, מהירה וקלה לתפעול, וכך כל פעולה שצריך היא קלה ומהירה. המדפסת כוללת יחידת דופלקס, מסך טאצ’ צבעוני לניהול העבודה, ואת הפונקציה של Fax To Mail.

 

 

okiprenting