מאמרים

טיפים לרכישת מדפסת למשרד | OKI מדפסות לייזר לעסקים

 

טיפים לרכישת מדפסת 

כל עסק צריך מדפסת, כדי לפעול בצורה יעילה ואופטימלית.

מתוכניות עבודה לחוזים, בעידן של היום חשוב להיות אקסטרה זהירים ושתמיד יהיה העתק מודפס ליתר ביטחון. לכן, מדפסת מהירה ואמינה היא הבסיס לרוב הפעולות המשרדיות היום יומיות.

מה כדאי לקחת בחשבון כשרוכשים מדפסת?

 • איכות!
  הדבר הראשון שחשוב לבדוק זה איכות ההדפסה. חשוב שהאיכות תהיה גובהה, במיוחד כשמדובר בהדפסת תמונות שבה איכות ההדפסה הוא בראש ובראשונה. חשוב לדעת כי הדפסת תמונות במדפסת הזרקת דיו מגדילה באופן ניכר את ההוצאה על הדפסה בגלל כמות הצבע המנוצלת בכל דף.• כמות!
  משרדי עורכי דין, נדל”ן והשקעות, עלולים להשקיע המון זמן בלהדפיס חוזים על גבי חוזים. לכן, חשוב לבחור מדפסת שהיא לא רק איכותית אלא גם מהירה. לדוגמה, מדפסות OKI יכולות להגיע ל40 דפים לדקה, נתון המשפיע משמעותית על זמן ההדפסה. המדפסת הנכונה לעסקים בעלי כמות הדפסות גדולה היא מדפסת לייזר. המחיר שלהן גבוה יותר ביחס למדפסות הזרקת דיו, אבל הן עמידות יותר לכמויות גדולות של הדפסה. בנוסף, במדפסות הלייזר יש כמות קטנה יותר של תקלות ותיקונים.
 • משתמשים!
  אם במשרד או בעסק יש יותר ממשתמש אחד או שניים, מומלץ לרכוש מדפסות אלחוטיות. מדפסות כאלה מסוגלות לקבל פקודת הדפסה ממחשבים שונים, המחוברים אך ורק בחיבור אלחוטי לרשת, שהמדפסת הספציפית שבה מדובר הינה משותפת לכל השותפים ברשת.
 • פעולות!
  אם מדובר במשרד, סביר להניח כי במהלך יום העבודה מבצעים העובדים צילומים, סריקות, ולא רק הדפסות. רכישת מכונת צילום בנוסף היא בזבוז כסף מוחלט ומכונה זו סתם תתפוס מלא מקום בחלל העבודה, במיוחד כאשר מדפסות איכותיות מסוגלות למלא את תפקיד מכונת הצילום בצורה יוצאת מן הכלל. בנוסף כיום ישנן מדפסות משולבות הכוללות את פעולות ההדפסה, הסריקה, הצילום והפקס!

אם אתם עדיין לא בטוחים איזו מדפסת נכונה עבור בית העסק שלכם, התקשרו עוד היום ונתאים עבורכם את חבילת ההדפסה האידיאלית עבורכם לפי מאפייני העסק.

 

 

okiprenting