מאמרים

טיפים לשימור מדפסות לייזר| OKI השכרת מדפסות לייזר לעסקים

טיפים לשימור מדפסות לייזר

 

מדפסת, כמו כל מכשיר, חשופה לאבק, לכלוך והאיכות עלולה לרדת אם לא מטפלים בה כראוי. מדפסות ככלל ומדפסות לייזר בפרט, הן מוצר לא זול, ולכן כדאי להשקיע מאמץ ולדעת איך לתחזק אותן ולטפל בהן.  פעולות שבועיות וחודשיות יכולות למנוע נזק וכך לא נצטרך להחליף מדפסת או חלקי חילוף כל כך מהר. לכן, אספנו עבורכם 5 טיפים בסיסיים בטיפול במדפסת שלא יגזלו זמן מהלו”ז שלכם.

טיפים לתחזוקה וטיפול במדפסות לייזר

  1. נענוע הטונר גורם לחלקיקי הטונר שבתוך הגליל להתפזר בצורה שווה ובכך מאריכה את חיי הטונר וכן מבטיחה הדפסה איכותית יותר. לכן, כשטוענים את המדפסת בטונר חדש, מומלץ לנער את גליל לפני השימוש.
  2. שימוש בנייר איכותי מסייע להדפסה יעילה יותר לאורך זמן. יצרנית המדפסות ממליצה בדרך כלל על סוג הנייר המתאים ביותר לכל דגם של מדפסת.
  3. כשאתם יודעים מראש על זמן שהמדפסת לא הולכת להיות בשימוש, מומלץ לכסות אותה בכיסוי המגן מפני אבק ולכלוך.
  4. לנקות את חלקי הפלסטיק החיצוניים של מדפסת לייזר באמצעות מטלית נטולת מוך או מטלית מיקרופייבר, או באמצעות מטליות אלכוהול.
  5. מילוי מחדש של טונרים צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים. מילוי שגוי עלול לגרום לדליפות של חלקיקי טונר לחלל המדפסת ולהכתים את הדפים המודפסים.

תנו לנו לדאוג למדפסות

בשנים האחרונות, יותר ויותר לקוחות מעדיפים לעבור למסלולי השכרת מדפסות. במסלולים אלו, אנו מתאימים עבור הלקוח את המדפסת המתאימה לו, ואנו מטפלים בכל תיקון או חלק שצריך להחליף. התקשרו אלינו עוד היום ושתדרגו לחבילת הדפסה של OKI ותיהנו משירות לקוחות ותמיכה טכנית בכל פעם שתרצו.

okiprenting