מאמרים

המדריך המלא לבחירת מדפסות מתאימות לכל בית עסק | OKI מדפסות

המדריך המלא לבחירת מדפסות המתאימות לכל בית עסק

עולם המדפסות מתפתח בקצב פנומנלי וכיום קיים שפע של סוגי מדפסות כשלכל מדפסת יש יתרונות ייחודיים משלה. ריבוי המדפסות ויצרניות בשוק גרם לבלבול בקרב בתי עסק אשר לא בטוחים כיצד לבחור מדפסת בהתאם לצרכי המשרדים שלהם.

להלן המדריך המלא לבחירת מדפסת עבור בית העסק שלכם:

 1. סוג המדפסת

  כיום ישנם כמה סוגים עיקריים של מדפסות שיכולות להשתלב טוב בכל משרד – מדפסות משולבות, מדפסות לייזר, ומדפסות אלחוטיות. לא כל משרד זקוק לכמות ענקית של הדפסות ביום, ולא כל משרד משתמש בכל פונקציות המדפסת, לכן חשוב להכיר את סוגי המדפסות לפני שמחפשים את האחת. מדפסות משולבות מתאימות בעיקר לעסקים שזקוקים לא רק להדפסה, אלא גם לצילום, סריקה, פקס ועוד. בנוסף, ישנן מדפסות לייזר שהוכחו להיות מדפסות מהירות יותר, יעילות יותר, ואמינות יותר. במידה ויש במשרד הרבה עובדים שמשתמשים במדפסת אחת, מומלץ לרכוש מדפסת אלחוטית בה כל עובדי המשרד מחוברים באמצעות רשת למדפסת.

 2. מהירות הדפסה

  משרדים שרוב עבודתם מתעסקת סביב החתמות חוזים כגון בנקים, משרדי קבלן, עורכי דין ועוד, מומלץ לרכוש מדפסת שהיא לא רק איכותית אלא גם מהירה. תם העידן בו צריכים לחכות על יד המדפסת כמה דקות בשביל  כמה דפים בודדים, מדפסות הלייזר מבית OKI מדפיסות במהירות של 40 דפים לדקה!

 3. גודל מדפסת 

  התאימו את המדפסת לחלל העבודה!
  שלא יקרה מצב שהיא תופסת מקום רב מדי במשרד. בנוסף, אם יש לכם הגבלה מבחינת גובה כדאי שתבחרו במדפסת שמאפשרת לכם להכניס את הדפים באופן מאוזן.

 4. טונרים 

  בדקו את מחיר הטונר לאותה מדפסת לפני רכישת המדפסת עצמה. לעיתים הטונרים המקוריים יכולים להגיע לסכומים מאוד גבוהים וחשוב לבדוק שהמדפסת שבחרתם תצליח להתמודד עם מסת העבודה ושלא תצטרכו להחליף טונר לעיתים קרובות.

אם אתם עדיין לא בטוחים איזו מדפסת תתאים לבית העסק שלכם, התקשרו עוד היום ונתאים לכם את המדפסת האידיאלית למשרד.

 

 

okiprenting