מאמרים

להתאים את עולם ההדפסה לעסק שלך | OKI מדפסות לייזר לעסקים

להתאים את עולם ההדפסה לעסק שלך

בתי עסק כיום תלויים כמעט באופן מוחלט בחומר מודפס, והוא מהווה חלק בלתי נפרד מההתנהלות היום יומית בחיי המשרד.
חברת אוקי גילתה את הצורך ואת התלות האינסופית של בתי עסק במדפסות ופיתחו שיטה להפחתת העלויות על ניירת, מדפסות, טונרים ודיו. חבילות הדפסה נועדו להקל את בעלי העסק ולחסוך להם אנרגיה וזמן. חבילות ההדפסה מותאמות לבתי העסק על פי מאפייני העסק, הצורך שלהם בחומר מודפס וכוללות שירות מלא ואחראיות יבואן על מנת לעזור לעובדים לעבוד ולהדפיס בראש שקט. מ-30 שקלים לחודש (בהתאם לצרכי המשרד) תוכלו למצוא את המדפסת המושלמת עבור בית העסק שלכם ותשלמו רק על הדפים שהודפסו.

 

למה לרכוש מדפסת אם אפשר לקבל אותה בחינם?!
לא צריך לרכוש מדפסות למשרד בעלות רבה ולהתמודד עם תיקונים ולשלם הון עתק על תיקונים לאחר תום תקופת האחריות ולרכוש מדפסת חדשה בכל פעם שמשתנים הצרכים. שירות חבילות ההדפסה פותרת את בעל העסק מהתעסקות בתיקונים, חלקי חילוף, תחזוקה ובעיות שעלולות לצוץ בכל מדפסת.
החיסכון מורגש באופן מיידי – בתשלום חודשי עבור דפי ההדפסה תיהנו ממדפסות מתוחזקות, מלאי של טונרים ושירות עד אתר הלקוח.

 

התאמת מדפסת באופן אישי ומקצועי
אין שום סיבה שמשרד עורכי דין ישלם על אותה מדפסת כמו שסטודיו לעיצוב משלם. לכן, חבילות ההדפסה מותאמות אישית לכל משרד לפי צרכיו ואופי העבודה בו. כל מדפסת שונה בקצב שלה, וברזולוציה שלה וכך כל חבילת הדפסה מתאימה לעסקים שונים.

 

אספקה שוטפת ושירותי תחזוקה
חבילות ההדפסה מאפשרות לעסקים ליהנות מהמבחר הגדול והמגוון ביותר של מדפסות, להשתמש במדפסת הרצויה והמתאימה ביותר ללא חשש מתקלות ותיקונים.

 

okiprenting