מאמרים

כיצד להתאים מדפסת לפי צרכי המשרד | OKI פתרונות הדפסה לעסקים

כיצד להתאים מדפסת לפי צרכי המשרד

כיום ישנן מדפסות רבות המוצעות למשרדים ובתי עסק.
מותגים שונים, איכויות שונות שמתאימות לאופי המשרד, וכמובן מחירים שונים. עקב ריבוי המותגים וסוגי המדפסות, בעלי עסק מבולבלים ואינם יודעים איזו מדפסת תשרת את צרכי המשרד
בצורה הטובה והיעילה ביותר.

ראשית, עליכם להכיר את סוגי מדפסות הנבדלות אחת מהשנייה על פי כמה קריטריונים:

הדפסה דו צדדית – ישנן מדפסות שאין להם מנגנון של הדפסה דו צדדית. מדפסת שיכולה להדפיס על שני צדדי הנייר מקטינה את כמות הדפים בשימוש ועוזרת לשמור על הסביבה.

מנגנון פעולה וצבע – בשוק כיום ישנן מדפסות שעובדות באמצעות הזרקת דיו, ויש מדפסות שעובדות באמצעות לייזר. מדפסות הזרקת הדיו אומנם זולות יותר אך ראשי הדיו שלהן יקרים יותר. מדפסות אלה מדפיסות היטב בצבע (תמונות למשל) ופחות יעילות לשם הדפסת מסמכים בשחור לבן. מדפסות לייזר אמנם יקרות יותר אך טונר אחד בודד מסוגל להדפיס אלפי דפים. כשבית העסק משתמש במדפסת בעיקר להדפסת חוזים, הסכמים ותוכניות עבודה, מומלץ לרכוש מדפסת לייזר כדי להוזיל עלויות ולא להצטרך להתעסק בתחזוקה מיותרת.

גודל –  גודל המדפסת מעיד לרוב על אופי השימוש בה. חשוב להכיר את מאפייני בית העסק שלך ולדעת מה סוג ההדפסות היום יומיות שמתבצעות במשרד. אין צורך במדפסת גדולה שתתפוס חלק גדול מסביבת העבודה אם מדובר בהדפסת דוחות וכדומה.


הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל בכל מדפסת:

  1. מהירות
    בחרו מדפסת שמתאימה לקצב העבודה במשרד.
  2. רעש  
    בחרו מדפסות שקטות שלא יפריעו לסביבת העבודה.
  3. חיבורים  
    מדפסת אלחוטית מקלה על סביבת העבודה ומוציאה את הצורך שכל מחשב יהיה מחובר למדפסת. בנוסף, לא יסתובבו כבלים מיותרות מתחת לשולחנות העובדים, וכל אחד יוכל להדפיס מאותה מדפסת גם אם היא במרק של 100 מטר משולחנו.

 

אם אתם עדיין לא בטוחים איזו מדפסת נכונה עבור בית העסק שלכם, התקשרו עוד היום ונתאים עבורכם את חבילת ההדפסה האידיאלית עבורכם לפי מאפייני העסק.

okiprenting