מאמרים

היתרונות שבמעבר לחבילות הדפסה | OKI השכרת מדפסות לייזר

okiprenting

היתרונות שבמעבר לחבילות הדפסה

מדפסות לעסקים עלולות למשוך חלק לא קטן מתקציב המשרד, וזה עוד לפני שלוקחים בחשבון את הצורך בתחזוקה שוטפת ובאספקת חומרים. כתוצאה מכך, עסקים רבים עוברים לחבילות הדפסה המאפשרות חיסכון משמעותי בעלויות ההדפסה.

הכנה

לפני הצטרפות לחבילת הדפסה, בית עסק חייב להבין את אופן השימוש במדפסות אשר ברשותו. רצוי להבין לפני כמה דפים (בערך) מודפסים בחודש, באילו פונקציות כל מחלקה במשרד משתמשת, וכמה תחזוקת המדפסות עלתה על ההצטרפות. כך יהיה ניתן להתאים את חבילת ההדפסה הנכונה ביותר עבור העסק.

הגדרת צרכים

לאחר הבנת הצרכים של כל אחת מן המחלקות במשרד, יש לבנות תוכנית פעולה ולהגדיר את צרכי המשרד. כך, בעל העסק יראה לראשונה כמה עולה לו כל חודש להשתמש במדפסת, וכמה הוא יכול לחסוך מהצטרפות לחבילת הדפסה מוגדרת מראש. בנוסף, בעל העסק יבין לראשונה את אופי השימוש במדפסת וכך יהיה ניתן להתאים את המדפסות הנכונות עבור כל מחלקה.

חידוש, רכישה ותחזוקה

במשרדים רבים, אחת הסיבות לליקויים בפעולתן של מדפסות היא התחזוקה היום יומית של המדפסת. גם פעולתן של מדפסות איכותית וחדשות עלולה להיפגע אם אין דואגים לניקוי ראוי ולשימוש בחומרים מתאימים ואיכותיים. חבילות הדפסה כוללות התקנה במשרד, אחראיות מלאה מיבואן, טונרים וחלקים מתכלים. בכל רגע נתון, בעל העסק יכול ליצור קשר עם שירות הלקוחות וטכנאי יגיע היישר למשרד לטפל בבעיה. במידה ואין צרוך להגיע עד למשרד, בעל העסק יקבל ליווי און-ליין כדי לטפל בבעיה. לא רק שתחסכו בעלויות של תיקונים וחלקי חילוף, סביבת העבודה תהפוך ליעילה ומהירה יותר.

הצטרפו עוד היום לחבילת השכרת מדפסת בהתאמה אישית ותוכלו להנות מ:

  1. התקנה במשרד – טכנאי מוסמך מOKI יגיע אליכם למשרד וידאג שהמדפסת מותקנת כראוי ותקינה.
  2. טונרים ומתכלים – כל פעם שתצטרכו להחליף טונר או חלק חילוף אחר אנחנו נדאג להזמין אליכם למשרד.
  3. אחריות יבואן כוללת – אחריות מלאה על כלל מרכיבי המדפסת.
  4. מחיר חודשי חסכוני שיעזור לכם לשלוט בהוצאות ההדפסה.