מאמרים

הסוף לבלאגן מתחת לשולחן העבודה | OKI מדפסות לייזר אלחוטיות

okiprentingהסוף לבלאגן מתחת לשולחן העבודה

המדפסת – חיבור בין כל עובדי המשרד

למה לחבר מדפסת אחת לכל מחשב במשרד, כאשר היום ניתן להשתמש במדפסת אחת לכל המחשבים ביחד? כיום ניתן ליצור חיבור אלחוטי בין מדפסת אחת לבין מספר מחשבים באמצעות הרשת של בית העסק. מדפסות אלחוטיות חוסכות מקום, יוצרות סדר במקום העבודה ועוזרות לשלוט על כמות ההדפסות במשרד.

יתרונות השימוש במדפסת מרכזית

  • חסכון כספי – אין צורך במספר רב של מדפסות למשרד אחד קטן.
  • ריכוז כל ההדפסות במקום אחד
  • אין צורך לתחזק מספר מדפסות, אלא לקנות מדפסת אלחוטית אחת איכותית.
  • מעקב אחר הדפסות מכל המחשבים יחדיו.

 

תעשו את הבחירה הנכונה – מקומית או רשתית?

ישנם יתרונות רבים לשימוש במדפסת אלחוטית והיתרון הבולט ביותר הוא בעיקר הסדר והארגון שזה יוצר בחלל וסביבת העבודה. למרות זאת, ישנם משרדים בעלי אופי עבודה מסוים שאולי כן עדיף להישאר עם מדפסת רגילה. כאשר מדובר בכמה עמדות מחשב הקרובות אחת לשניה, אכן מומלץ לקנות מדפסת אלחוטית אחת שתשרת את כל העמדות ביחד, אך כשמדובר בעמדות רחוקות אחת מהשניה אולי מדפסת אלחוטית לא תהיה הפתרון הנכון. ישנן עמדות שמשתמשות במדפסת לעיתים יותר תכופות, ולכן לא כדאי שהמדפסת תהיה רחוקה מעמדות אלו.

ההמלצה שלנו

מדפסת אלחוטית חוסכת בכמות המדפסות שמשרד צריך לרכוש ולתחזק, אבל מי אמר שרק פעולת ההדפסה היא הפעולה היחידה שבית עסק צריך? מה עם סריקה? צילום? פקס?

אוקי מדפסות פיתחו מדפסת אלחוטית המשלבת בין הפעולות המשרדיות! לא רק שאין צורך לקנות לכל מחשב מדפסת, אלא גם לא צריך לקנות סורק, מכונת צילום או פקס. המדפסת האלחוטית המשולבת אידיאלית לשימוש משרדי, בין אם מדובר במשרד גדול או קטן.