מאמרים

רכישת מדפסות לייזר לעסקים | OKI מדפסות לייזר משולבות

רכישת מדפסות לייזר למשרד

אחת ההתלבטויות בפתיחת עסק והקמת משרד חדש מאפס היא אילו מדפסות יתאימו עבור העובדים החדשים?
שוק המדפסות מתפתח וגדל כבר שנים והתחרות בין היצרנים השונים והסוגים השונים של המדפסות הולכת וגדלה משנה לשנה. מדפסות הן כמו הלב הפועם של המשרד כשבוחנים את הציוד המשרדי. המדפסת צריכה לבצע את כל הפעולות היום יומיות שנדרשות על ידי עובדי המשרד, וכל להקל על השגרה המשרדית ולייעל אותה. באמצעות מדפסות משוכללות, תפקיד המדפסת לא מתחיל ונגמר בהדפסת דף או שניים. מדפסות חדישות ומפותחות יכולות להדפיס חוזים במהירות ויעילות, מדבקות, תוויות, שרטוטים, עיצובים גרפיים, פרסומים ועוד. בנוסף, פיתוחן של מדפסות משולבות משדרגת את יעילות ואיכות המדפסת מכיוון שהיא משלבת מספר פעולות במכשיר אחד –  הדפסה, צילום, סריקה ושירותי פקס.

 

למה מדפסות לייזר?

עם פיתוח ושדרוג המדפסות, מדפסות לייזר תפסו תאוצה והפכו להיות המדפסות האידיאליות עבור בתי עסק ומשרדים. ההחזקה של מדפסת לייזר, איכות ההדפסה, המהירות והחיסכון הוא משמעותי בהשוואה למדפסות הזרקת דיו. לכן, טכנולוגיית הזרקת הדיו לאט לאט נעלמת ואת מקומה לוקחת מדפסת הלייזר.

 

מדפסות לייזר מתאימות יותר לשימוש משרדי מכמה סיבות מרכזיות-

 

  1. מדפסות אלו נחשבות לעמידות יותר ולכן מתאימות יותר לשימוש מסיבי שנדרש במשרדים.
  2. מדפסות לייזר תורמות לחסכון בעלויות לטווח ארוך למרות העלות הראשונית.
  3. ההדפסה יוצאת יותר מהר ויותר איכותית.
  4. מדפסות הלייזר יותר ידידותיות לסביבה בהשוואה למדפסות הזרקת הדיו.

 

OKI חבילות הדפסה

okiprenting

חברת המדפסות היפאנית OKI מציעה כיום שיטה לחיסכון בעלויות ההדפסה במגזר העסקי. בעלי עסק לא שמים את היד על הדופק כשמדובר בהוצאות הדפסה במשרד מכיוון שזה נראה מובן מאליו. וכך, בלי לשים לב, משרד יכול לרכוש כמות גדולה של מדפסות ולהוציא הרבה כסף על מתכלים ללא כל סיבה.

במקום להתעסק בהתקנות, תיקונים וכמות מדפסות לא הגיונית לכל משרד, OKI מציעה פתרון פשוט – חבילות הדפסה למגזר העסקי. לאחר הכרת מאפייני העסק ואת השגרה המשרדית היום יומית, אוקי מתאימה חבילת הדפסה לפי כמות העובדים, כמות המחשבים והפונקציות הנדרשות לניהול המשרד.

 

חבילות ההדפסה של OKI כוללות:

  1. ייעוץ והתאמת חבילת הדפסה לפי צרכי העסק
  2. מדפסת, טונרים ומתכלים חינם
  3. התקנה באתר הלקוח
  4. אחריות יבואן כוללת
  5. שירות תמיכה טכנית ללא עלות
  6. שירות HELP DESK

 

לא כל בית עסק זקוק לאותה מדפסת ובטח שלא לאותה כמות מדפסות שישתלטו על חלל העבודה. כיום קיימות מדפסות אלחוטיות המאפשרות חיבור קל למספר מחשבים, קיימות מדפסות משולבות שכוללות פונקציות שלא בהכרח כל משרד זקוק להם, ואפילו מדפסות להדפסת דפים בגודל A3. לפי כמות העובדים, כמות ההדפסות ביום והפונקציות שנדרשות לניהול האדמיניסטרטיבי במשרד, ניתן למצוא את המדפסות האידיאליות עבור בית העסק במחיר משתלם.