טונרים מקוריים מבית OKI | טונרים עד 25 אלף דף למדפסות לייזר

 

טונרים מקוריים מבית OKI

tonersoki

טונרים הם הדלק של מדפסות הלייזר, ולכן חשוב להשתמש בטונרים האיכותיים ביותר כדי להבטיח את תקינות המדפסת לאורך זמן.  OKI מציעים טונרים איכותיים שיכולים להספיק עד 25,000 דף, בניגוד לשאר יצרניות המציעות טונרים עד 7,000 דף. הטונרים של אוקי מחזיקים לאורך זמן ומבטיחים הדפסות איכותיות גם בדפים האחרונים של חיי הטונר. כדי לעזור לבתי עסק לחסוך בעלויות ההדפסה, חברת OKI פיתחה שיטה להשכרת מדפסות בה הטונרים שהלקוח צריך נכללים בעלות החודשית של השכרת המדפסת (ממש כמו רכב חברה כולל דלקן). חברות שמדפיסות הרבה דפים בחודש יצטרכו להתעסק בהחלפת טונרים על בסיס כמעט שבועי, ואנחנו לא רוצים לראות את הלקוחות שלנו מוציאים יותר כסף על טונרים מאשר על המדפסת עצמה!

מומחי חבילות ההדפסה שלנו מתאימים עבורכם את המדפסת האידיאלית עבור בית העסק, ומשאירים אתכם בראש שקט, בלי לדאוג לתיקונים והחלפת מתכלים.

חבילות השכרת המדפסות מבית אוקי כוללות:

 1. מדפסת חדשה מהניילונים
 2. שירות והתקנה באתר הלקוח
 3. טונרים ללא עלות
 4. מתכלים ללא עלות
 5. אחריות יבואן רשמי
 6. שירות Help Desk

   שם: *

  טלפון: *

  דואר אלקטרוני: *

  OKI חבילות השכרת מדפסות

  bw

  מדפסת לייזר שחור לבן:

  מדפסת מהירה, איכותית ואידיאלית לשימוש משרדי. המדפסת הינה קומפקטית ומדפיסה עד 40 דפים בדקה! ב30 שקלים לחודש תוכלו להנות ממדפסת שתשפר את השגרה המשרדית ותרגישו את החסכון כבר על ההתחלה.

  color

  מדפסת לייזר צבעונית:

  מדפסת אידיאלית למשרדים שצריכים קצת צבע במשרד. הדפסה מהירה, והכי חשוב – טונרים ומתכלים ללא עלות לאורך כל תקופת השכירות, מה שחוסך לעסק שלכם המון כסף וכאב ראש. ב45 שקלים לחודש תוכלו להנות מאחריות יבואן כוללת, מתכלים ללא עלות, מדפסת איכותית ומהירה, ושקט תעשייתי.

   

  bw

  מדפסת לייזר משולבת שחור לבן:

  מדפסת  המבצעת את כל פעולות המשרד – צילום, הדפסה, סריקה ואפילו פקס! מדפסת שיכולה לשרת משרד שלם ואורך זמן. מדפסת אמינה, מהירה, וחוסכת מקום בחלל העבודה. ב60 שקלים לחודש כולל אחריות, מדפסת, חלקי חילוף, טונרים וכל מה שהעסק צריך.

  mcolor

  מדפסת לייזר משולבת צבעונית:

  מדפסת מקצועית שעושה סדר בפעולות היום יומיות במשרד. מדפסת שגם מצלמת, סורקת, ואפילו מפקססת ללא הגבלה. ב65 שקלים לחודש והמשרד שלך יוכל להנות מהדפסות איכותיות, ברורות, ומשירות אמין ומהיר.