מאמרים

מדפסות משולבות למשרד שלך | OKI מדפסות לייזר מתקדמות לעסקים

בתחום מדפסות הלייזר המשולבות ניתן ליהנות מאין ספור יתרונות של תחכום ושל טכנולוגיות חדישות, אך יש לקחת בחשבון כי ככל שתהיינה למדפסת תכונות מתקדמות יותר במדפסות, כך יעלה מחירה בהתאם.

אם ברצונכם להשקיע בתחום, תוכלו לרכוש מדפסות מדהימות בתחכומן ובפונקציות הכלולות בהן, אך חשוב לדעת כי ניתן ליהנות משירות של מדפסות משולבות גם בתקציב סביר; גם אם אינכם מעוניינים להשקיע יתר על המידה, ועם זאת – להתפנק מתכונות מתקדמות של מדפסות all in one.

במדפסות משולבות שונות ישנן רמות שונות של תחכום:

  • כמות הדפים – ישנן מדפסות המכילות כמות צנועה של דפים במדף הדפים, ולעומתן – מדפסות עם מספר מדפי דפים, המכילים כמות גדולה של דפים, כך שהצורך למלאן כל העת בדפים, פוחת.
  • פידר – לא בכול מדפסת all in one  קיים פידר (מעל מסך הצילום או הפקס), שניתן למלא אותו במספר מסמכים כדי לשולחם בקבוצה אחת בפקס או לצלמם בבת אחת, אחד אחרי השני.
  • חיבור לאינטרנט – ניתן לחבר מדפסות משולבות לאינטרנט בעזרת כבל תקשורת או (בחלק מהדגמים) אף לחברה לרשת אלחוטית Wi Fi.
  • הדפסה מרחוק – עוד פונקציה מעניינת שקיימת  בדגמים מתקדמים של מדפסות all in one
  • מדפסת לייזר עם פקס – מדפסות לייזר הן המתקדמות והחסכוניות ביותר, וכשהן משלבות פונקציות נוספות מלבד הדפסה זה הופך אותן למדפסות האידיאליות בכל בית עסק. מדפסת לייזר פקס, סורק וצילום חוסכות במקום, בזמן, והכי חשוב בכסף.

האפשרות להדפיס אל מדפסות אלה מרחוק. כיום, לדוגמה, כשחלק ניכר מהתכתובת ומהעבודה שלנו מתבצעת מהסמארטפון, נרצה לעתים שמסמכים שמגיעים לסמארטפון יחכו לנו במשרד. כעת אתם יכולים לשלוח, באמצעות הוראה מהסמארטפון, כל מסמך שהגיע לסמארטפון שלכם אל המדפסת המשולבת. תוכלו אפילו לשלוח למדפסות שלכם הוראה להדפסה או פקס, כך שמסמכים ימתינו לכם על נייר במשרדכם או בכל מקום אחר אליו אתם מגיעים ויש בו מכשיר פקס.

mb470

  • אפליקציות תפעול – בדגמים מתקדמים של מדפסות משולבות ניתן להוסיף אפליקציות לתפעול המדפסת ממש כמו בסמארטפון או באייפד. אפליקציות אלה יכולות להיות הדפסות לצרכי עבודה  או הדפסות ביתית כמו הדפסות משחקים לילדים או דפי עבודה.

אם גם אתם מחפשים מדפסות משולבות, את ההיצע הגבוה ביותר כנראה תמצאו באינטרנט.. אתרי השוואת מחירים ופורומים לצרכנים הביתיים מציפים את הרשת והיום כל רכישה שלכם יכולה להיות הרבה יותר חכמה ושווה מבעבר. רק לחשוב שלפני כמה שנים, פעולה של סריקת מסמכים, הייתה דבר ארוך ומסורבל מאוד. ולמצוא מדפסת שעונה על כל הדרישות, היה תהליך ארוך עוד יותר.

לשם חיפוש נכון של מדפסות משולבות, יש צורך בהכרה בסיסית של היצרניות המובילות בשוק..בדרך כלל מדובר על חברות מוכרות מתוצרת גרמניה או יפן, אך בשנים האחרונות גם חברות סיניות פחות מוכרות עושות את דרכן לכיוון מערב ומתחילות לתפוס מקום של כבוד גם בעולם הדפוס והציוד המשרדי.

חשוב לזכור כי מדפסות משולבות המיועדות לשימוש ביתי הן מדפסות שבדרך כלל לא מיועדות לשימוש אינטנסיבי במיוחד ולכן אם תחפשו קיצורי דרך ותרכשו מדפסת משולבת ביתית למשרד, סביר להניח שתתקלו במספר גבוה של תקלות לאחר תקופה קצרה של שימוש.

לפרטים נוספים לחץ כאן 

הצטרפו עוד היום למאות לקוחות שהשתדרגו לחבילות הדפסה להשכרת מדפסות והפסיקו לשלם כל פעם על טונר, תקלה, תיקון וחלקי חילוף!

חבילות ההדפסה של OKI כוללות:

  1. מדפסת, טונרים ומתכלים ללא עלות.
  2. אחריות יבואן כוללת.
  3. שירות מהיר, אמין, והתקנה אצלכם במשרד.
  4. שירות Help Desk

חבילות ההדפסה מבוססות על תשלום חודשי קבוע לחודש ותשלום לפי פעימות מונה בלבד! 5 אג’ לכל דף שחור לבן ו25 אג’ לכל דף צבעוני.

okiprenting