מאמרים

כל מה שרציתם לדעת על מגרסות נייר | HSM מגרסות נייר | אוקי פתרונות לעסקים

כל מה שרציתם לדעת על מגרסות נייר

המגרסה היא כלי הכרחי כמעט בכל סוג בית עסק. בעבר היה מקובל לראות מגרסות רק  בבנקים, חברות ביטוח, ומוסדות ממשלתיים שונים המחויבים על פי חוק לשמור על פרטיות הלקוח ועל ביטחון מידע. כיום, משרדים ועסקים רבים החלו להבין את החשיבות באבטחת המידע של המשרד ושל לקוחותיו, ולכן המגרסה הפכה למכשיר חשוב מאוד בכל עסק. עסקים רבים מחויבים לגרוס פרטים אישיים של לקוחות – חשבונות, מסמכים מסווגים וכל מסמך מודפס עם מידע רגיש כגון פרטי חשבון בנק, פרטים מזהים, פירוט אשראי. מגרסות נייר מספקות פרטיות וסודיות לעסק, וגם דואגות לביטחון הנתונים במשרד. בעולם של שנת 2018, בו המידע מאוד נגיש וזמין לכולם, חשוב שלפחות הפרטים שאפשר לשמור אצלנו יישמרו בסודיות מוחלטת.

כיצד לבחור מגרסה איכותית ומתאימה?

כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים את המגרסה הנכונה,  עליכם לבחון את שני הפרמטרים הבאים:

 • תענו קודם כל על השאלות הבאות: כמה עובדים ישתמשו במגרסה? מהי רמת הסודיות שהמשרד רוצה לשמור עליה? כמה שימוש ייעשה במגרסה? האם מומלץ לרכוש כמה מגרסות אישיות לכל עמדה במשרד או מגרסה אחת גדולה לכולם? ברגע שתענו על שאלות אלו, יהיה קל יותר לעשות את הבחירה הנכונה בבחירת מגרסת נייר מקצועית שעונה על צרכי המשרד.
 • חשוב שתגדירו את רמת האבטחה שאתם רוצים לשמור עליה בבית העסק. במידה ומדובר באבטחת מידע ברמה גבוהה ורגישה, מומלץ לרכוש מגרסה אשר מייצרת פתיתי נייר קטנים יותר, כך שיהיה קשה יותר לשחזר מסמכים שלא צריך לשחזר.

מגרסות נייר HSM

חברת HSM מייצרת מגרסות נייר מעל 30 שנה ברמת האיכות הגבוהה ביותר שניתן למצוא. המגרסות מוצרות בגרמיה, מאושרות בארץ על ידי מכון התקנים ומתאימות לגריסת כל סוג מסמך, כרטיסי אשראי, דיסקים חשבונות ועוד. מגרסות הנייר מבית HSM עומדות בעומס עבודה גבוה לאורך שנים רבות, כך שיהיה ניתן לרכוש מגרסה אחת למשרד שלם. בנוסף, הן בעלות יחידות חיתוך עשויה מפלדה מוצקה הדואגת לגרוס כל דבר שצריך לגרוס, ובעלות מנגנון בטיחות למניעת הפעלה לא מכוונת. בנוסף, מגרסות הנייר של חברת HSM נכנסות תחת הקטגוריה HEAVY DUTY המעידה על כך שכל מגרסה היוצאת מבית HSM היא המגרסה המקצועית והאיכותית ביותר. מגרסת נייר מקצועית יכולה להגיע להרבה כסף, ולכן הרכבנו חבילות השכרה המאפשרות לבתי עסק לקבל מגרסת נייר מקצועית עם שירות מהיר לאורך כל תקופת ההשכרה.

השכרת מגרסת נייר כוללת:

 1. אספקה והתקנה על ידי טכנאי באתר הלקוח.
 2. שרות מלא.
 3. שרות Help Desk.
 4. חלקי חילוף ללא עלות.
 5. אחריות יבואן רשמי.  שם: *

  טלפון: *

  דואר אלקטרוני: *

  shredder