מאמרים

4 פעולות במדפסת אחת! | OKI מדפסת לייזר משולבת מומלצת

 

כמות ההדפסות, הצילומים והסריקות בבתי עסק לא צפויה לרדת!


חוזים, מסמכים, קבלות והסכמים מודפסים על בסיס יום יומי ועדיין יש צורך בלתעד את כל פעולות העסק בדפוס. מכיוון שהכמות לא תרד, פיתחו מדפסות משוכללות המאחדות את כל צרכי המשרד והופכות את שגרת העבודה לאפקטיבית יותר.

איחוד בין מכשירים

כאשר בוחרים להשתמש במדפסת המבצעת את כל הפעולות הנדרשות במשרד, נוצרת סביבת עבודה מסודרת יותר, יעילה יותר ונוחה בהרבה יותר. בעזרת מדפסת משולבת אין צורך יותר בהסברים והכשרות עובדים על כמה מכונות בעלות פונקציה אחת בלבד, ניתן לנהל את הפעולות בקלות, וחלל העבודה הופך למסודר יותר ומרווח יותר. מדפסות משולבות יותר קלות לניהול ובהרבה יותר נגישות.

מדפסת משולבת כוללת:

  1. הדפסה – הדפסה חדה ומהירה של 26 דפים בצבע ו30 דפים בשחור לבן בדקה.
  2. פקס – ניתן לשלוח פקס באמצעות המדפסת ובנוסף יש פונקציה Fax to Mail שמאפשרת לשלוח פקס למייל המבוקר.
  3. סריקה – סריקה מדיסק און קי ולדיסק און קי במהירות, סריקת מסמכים שיש לשמור תיעוד מקורי שלהם וכו.
  4. צילום – צילום מהיר של 30 דפים בדקה!

חיסכון מורגש

קיימת תלות במכונות ההדפסה, הצילום והסריקה ולכן יש צורך במעקב בלתי פוסק אחר תקלות, תיקונים וניהול נכון מול ספקי המכונות. מדפסות לייזר משולבות מחזיקות לאורך זמן ומספקות הדפסה איכותית, מהירה ומדויקת. הטונר במדפסות אלה מחזיק לאורך זמן ואין צורך לדאוג להחלפה מהירה או להיות תלוי בטכנאי. בנוסף, כיום ישנם חבילות הדפסה לבתי עסק הכוללות מדפסות וטונרים בחינם, ובית העסק משלם רק על הדפים בהם הוא משתמש.

מדפסת משולבת אחת יכולה לשרת משרד שלם! היא הופכת את העבודה המשרדית ליעילה יותר ומורידה את הלחץ מפני תקלות ותיקונים עתידיים.

אם אתם עדיין לא בטוחים איזו מדפסת נכונה עבור בית העסק שלכם, התקשרו עוד היום ונתאים עבורכם את חבילת ההדפסה האידיאלית עבורכם לפי מאפייני העסק.

okiprenting