מאמרים

4 תקלות נפוצות במדפסות | OKI פתרונות הדפסה לעסקים

4 תקלות נפוצות במדפסות

בין אם מדובר במשרד עורכי דין, מחלקת משאבי אנוש בתאגיד, או מפעל ייצור, מדפסת נחשבת לאחד המכשירים הבסיסיים בכל משרד.
כיום, רוב המשרדים הצטרפו לחבילות הדפסה שפותרות אותם מכאב הראש כאשר מגלים צורך בתיקון מדפסת, כי מדפסת (כמו כל מכשיר חשמלי) יוצרות לעיתים סיבוכים, תקלות וצורך טכנאי שיהיה בהיכון לתקן כדי שיום העבודה לא ישתבש. מזל שרוב התקלות הנפוצות ניתנות לטיפול בקלות ובמהירות רק כדי להמשיך את שגרת העבודה ללא דחייה. רובכם כנראה נתקלים בבעיות אלו מדי פעם אבל רגע לפני שאתם שוברים את הראש, להלן הפתרונות הפשוטים לתקלות הנפוצות במדפסת:

 

  1. הדפים יוצאים לא ברורים – כנראה שהטונר נגמר או פגום או יתכן שאבקה מהטונר חדרה לתוך המדפסת. נסו להחליף טונר ואם ההדפסה עדיין יוצאת לא ברור תאלצו להיעזר באיש מקצוע.
  2. המדפסת לא מושכת את הדפים – בדקו את המדפסת במצב הזנה ידנית ותבטלו אותו. תוודאו שאין דף תקוע במדפסת ושמכווני הנייר במגש תקין. לאחר מכן טענו את מגש המדפסת בדפים חדשים ונסו לשלוח להדפסה נוספת.
  3. המדפסת מרעישה בעת הדפסה – טונר שהוכנס לא נכון, בכוח או שאינו מתאים למדפסת יגרום לרעשים בעת ההדפסה. רצוי להחליף לטונר מקורי מטעם היצרן.
  4. מדפסת לא נדלקת – בדקו שהכבל בין המדפסת לשקע מחובר היטב. במידה והוא מחובר היטב ועדין המדפסת אינה נדלקת, נסו לחבר את המדפסת לשקע אחר. במידה והמדפסת עדיין מסרבת להידלק, החליפו את כבל החשמל, המתינו דקה ואז, החליפו את תקע המדפסת מהשקע ותחזירו למקום.

 

 

 

okiprenting