מאמרים

השכרת מדפסות לעסקים | OKI השכרת מדפסות לייזר

 

okiprenting

 

פותחים עסק חדש, או מקימים סניף נוסף לעסק קיים? המדפסת הישנה שלכם מקרטעת? כיום יש באפשרותכם להשכיר את חלק מהציוד המשרדי, ולנהל בצורה פשוטה יותר את תזרים המזומנים. השכרת מדפסת הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית כיום, המובילה לחסכון כספי והוצאה קבועה וידועה מראש.

למי מתאימה השכרת מדפסות?

השכרת מדפסות מתאימה לעסקים הזקוקים לכמות גדולה של הדפסות מדי יום, ואינם מעוניינים לעמוד בפני הוצאה כבדה לעסק, או לחברות המשתמשות בכמות גדולה של הדפסות בצורה עונתית (לדוגמה משרדי רואי חשבון המדפיסים כמות גדולה של עותקי דוחות שנתיים). השכרת מדפסות מתאימה גם לחברה העובדת בצורה אינטנסיבית עם מדפסות או מכונות צילום (אלה יוכלו לשכור מדפסות משולבות איכותיות), ומשלבת את ההשכרה בחוזה תחזוקה. כך, לעולם לא תמצאו עצמכם זקוקים להדפסות דחופות – אך המדפסת אינה עובדת.

המדפסות של OKI – חזקות יותר ומותאמות לעומס של עבודה

במרחב הביתי קל להשתמש במדפסות זולות יחסית, שאורך חייהן קצר. עם זאת, בפעילות עסקית, משרדית או מסחרית לרב המדפסות עובדות בצורה שוטפת במשך שעות ארוכות. המדפסות של OKI, בנוסף למכשירים המשולבים של החברה, מותאמות לעומס עבודה גדול, בהדפסת פקסים המתקבלים בחברה, בצילום מסמכים (ללקוחות, ספקים ועובדי החברה) וכל פעילות אחרת. למעשה, מלבד קפה, מדפסות אלה יכולות לעשות כמעט הכל.

 

מדפסות לייזר, מדפסות שחור לבן או אולי כאלה המשלבות חיבור לאינטרנט ומכונת צילום ופקס? כל אלה מחכים לכם באתר OKI. פנו אלינו ונשמח לייעץ לכם איזו מדפסת תתאים בדיוק לצרכים שלכם.