מאמרים

חיסכון והורדת עלויות הדפסה | OKI השכרת מדפסות

חיסכון והורדת עלויות הדפסה במשרד

ישנם מספר דרכים בהם ניתן למדוד חיסכון של מדפסת:

 1. עלות המדפסת – כמה עולה המדפסת אותה אתם רוצים לרכוש? רצוי לבדוק באתרי האינטרנט, להשוות סוגים וחברות שונות שמייצרות מדפסות כדי להתאים מדפסת שמתאימה לתקציב שלכם.
 2. עלות טונרים – טונר זה כמו הדלק של המדפסת, משהו שחייב להחליף כשמגיעים לכמות הדפים המקסימלית של אותו טונר. טונרים יכולים להספיק עד ל25,000 (תלוי בטונר שקונים), וגם אם קונים את הטונר הכמות קטנה יותר של דפים, עדיין עלויות הטונר יכולות להיות מאוד גבוהות. בנוסף, יש אופציה לקנות טונר תואם ולא טונר מקורי, מה שיכול אולי לחסוך בעלויות אבל לגרום להוצאות גבוהות יותר בעתיד.
 3. מתכלים – ישנם חלקים מתכלים במדפסות כמו התוף למשל, שיש צורך בהחלפה שלו במידה ויש תקלה. גם מתכלים יכולים להגיע לסכומים מאוד גבוהים. מומלץ לבדוק מראש כמה עולים המתכלים של המדפסת בה אתם מעוניינים.
 4. פונקציות המדפסת – מומלץ לבדוק אילו פונקציות המשרד או בית העסק צריך לבצע על בסיס יום יומי ואז למצוא מכשיר אחד שיבצע את הפעולות הללו. ישנן מדפסות שהם לא רק משמשות כמדפסת אלא גם כמכונת צילום, סורק ואפילו פקס. להשקיע במכשיר אחד במקום ב4 מכשירים שונים יכול להוזיל באופן משמעותי את הוצאות ההדפסה בעסק.

שימוש נכון במדפסת חסכונית

לאחר בחירת מדפסת חסכונית שמתאימה לאופי המשרד, אפשר ליהנות מהפונקציות שלה כדי לחסוך בהוצאות. מדפסת חסכונית מתאפיינת ב:

 1. עלות נמוכה על טונרים ומתכלים
 2. חסכון בחשמל
 3. מחזיקה לאורך זמן ללא תיקונים, וגם אם צריך תיקון החלקי חילוף לא יקרים.
 4. אפשרות הגדרת פונקציות מראש וסדר עדיפויות.
 5. מדפסת אלחוטית שמסוגלת להתחבר למספר משתמשים במקביל כך שאין צורך במדפסת אחת למחשב אחד.


אימוץ הרגלי חיסכון בתוך המשרד

מומלץ לעודד את העובדים לאמץ הרגלי חיסכון בהדפסה. במקום להדפיס כל דבר מספר פעמים ולבזבז את הטונר, אפשר להטמיע מספר חוקים לשימוש במדפסת כדי לוודא שהיא אכן תישאר חסכונית לאורך זמן.  אפשר לעשות זאת עם כללים מאוד פשוטים כמו הדפסה דו צדדית, שימוש בטונרים המומלצים על ידי היצרן ועוד. אימוץ כללי חיסכון במשרד יובילו  לחיסכון משמעותי בחשמל והוצאות ההדפסה החודשיות של בית העסק.

אחת הדרכים המומלצות ביותר כיום היא להשכיר מדפסת במקום לקנות חדשה. השכרת מדפסות מובילה לחסכון משמעותי בהוצאות הדפוס מכיוון שבית העסק מקבל מדפסת חדשה בתשלום חודשי קבוע מראש, וכל ההוצאות על הטונרים, על חלקי החילוף ועל השירות נכלל בתשלום החודשי.

OKI השכרת מדפסות

חבילות השכרת המדפסות של OKI כוללות:

 • מדפסת חדשה בהתאם לצרכי המשרד
 • טונרים ללא עלות
 • מתכלים ללא עלות
 • אחריות יבואן כוללת
 • שירות והתקנה אצלכם במשרד!

 

ישנם 4 סוגים של מדפסות המוצעות להשכרה בOKI- מדפסות לייזר שחור לבן, מדפסות לייזר צבעוניות, מדפסות לייזר משולבות שחור לבן, מדפסות לייזר משולבות צבעוניות.

בהתאם לצרכי המשרד שלכם אנו נתאים לכם חבילת הדפסה החל מ-30 שקלים בחודש.

מדפסת לייזר צבעונית החל מ – 45 ₪ לחודש

מדפסת איכותית, מהירה ואמינה המתאימה למשרדים שזקוקים להדפסות צבעוניות ומהירות. מדפיסה במהירות של כ-30 דפים לדקה עם עומס עבודה חודשי של 60,000 דף! המדפסת כוללת יחידת דופלקס, פנל הפעלה דיגיטלי ועברית צרובה בDOS.

מדפסת לייזר שחור לבן החל מ – 30 ₪ לחודש

מדפסת קומפקטית, נוחה, ואידיאלית למשרדים כמו רואי חשבון, עורכי דין ועוד. מדפסת עם עומס עבודה חודשי של עד 80,000 דף ומדפיסה במהירות של 40 דפים בדקה אחת בלבד. המדפסת תומכת בGoogle Cloud Print ובAirprint.

מדפסת לייזר משולבת צבעונית החל מ – 65 ₪ לחודש

מדפסת צבעונית משוכללת ומהירה המתאימה למשרדים שצריכים יותר מרק מדפסת אצלם במשרד. המדפסת המשולבת כוללת צילום, סריקה ללא תוספת עלות, הדפסה ופקס. בנוסף לפונקציית הפקס, יש את הפונקציה Fax To Mail כדי להקל על ניהול שליחת הפקס. מדפסת עם עומס עבודה של עד 60,000 דף בחודש, ומדפיסה במהירות של כ- 30 דפים בדקה אחת בלבד.

מדפסת לייזר משולבת שחור לבן החל מ – 60 ₪ לחודש

מדפסת הכוללת בה את כל הפונקציות שהמשרד צריך לו – פקס, צילום, סריקה והדפסה במכשיר אחד. המדפסת המשולבת היא מדפסת נוחה לשימוש, מהירה וקלה לתפעול, וכך כל פעולה שצריך היא קלה ומהירה. המדפסת כוללת יחידת דופלקס, מסך טאצ’ צבעוני לניהול העבודה, ואת הפונקציה של Fax To Mail.

 

okiprenting