מאמרים

מסלולי ליסינג מדפסות לייזר | OKI השכרת מדפסות למשרד

מסלולי ליסינג – השכרת מדפסות למשרד

אחת הרכישות הראשונות והחשובות ביותר בכל בית עסק היא מדפסת. כדי להשיג שגרת משרד תקינה וזורמת, המשרד זקוק למדפסת איכותית ומקצועית לצורך תפקודו התקין. המדפסת אמורה לשרת את המשרד בהדפסת מסמכים פנימיים, קבלות, מכתבים ללקוחות, דו”חות, פליירים ועוד. לפני בחירת מדפסת למשרד או למחלקה שלמה, חייב להבין את צורכי ההדפסה ונפח ההדפסה – האם מדפיסים בצבע? כמה מדפיסים ביום\חודש? האם מדפסת רגילה מספיקה?

על פי נתונים אלו ניתן לקבוע איזו מדפסת לקנות – מדפסת לייזר, מדפסת משולבת, מדפסת צבעונית וכו’. כדי לחסוך בעלויות ולא לעשות טעויות ברכישת מדפסת, קיימת אופציה חסכונית ונוחה לבתי עסק בה בית העסק משכיר את המדפסות בהם הוא משתמש וכל התחזוקה נכללת בתשלום חודשי קבוע.

השכרת מדפסות לייזר למשרד – סוגי מסלולים

מסלולי השכרת מדפסות מתאימים לכל סוגי העסקים, מכיוון שבית העסק מקבל את המדפסת המתאימה לו, והוא משלם רק על הדפים שהוא מדפיס. מעבר לכך, עסקים המדפיסים כמויות גדולות בחודש, אופציה זו היא אפילו יותר משתלמת מכיוון שגם הטונרים והמתכלים נכללים בתשלום החודשי, והתשלום לכל דף הוא מאוד נמוך ואינו משתנה. מדפסות מקצועיות לבתי עסק יכולות להגיע לסכומים מאוד גבוהים, וגם חלקי החילוף והטונרים שלהם מאוד יקרים, לכן השכרת מדפסת היא אופציה חסכונית, אמינה, ויעילה לכל בית עסק.

כל מסלול בו יבחר מנהל המשרד יכלול:

  1. מדפסת חדשה בבית העסק
  2. טונרים ומתכלים ללא עלות
  3. שירות והתקנה במשרד
  4. אחריות יבואן כוללת
  5. שרות Help Desk

העלות על כמות הדפים זהה בכל החבילות ואינה משתנה – על כל דף שחור לבן בית העסק ישלם 5 אגורות, ועל כל דף צבעוני 25 אגורות. את כמות הדפים ניתן לחשב לפי הטונרים וגם במדפסת עצמה ניתן לראות את כמות הדפים המודפסים כל חודש.

כיצד לבחור את המסלול הנכון?

בית עסק צריך לבחור במדפסת שתשרת אותו ולא תגרום להאטה של שגרת המשרד. מדפסת צריכה להיות מהירה, איכותית, עם כל הפונקציות שהמשרד זקוק לו. לדוגמה, יש משרדים שמספיק להם מדפסת לייזר שרק מדפיסה את הקבצים שנשלחים אליה. לעומת זאת, יש משרדים שצריכים גם לסרוק, לצלם ולפקסס. יש מספר אופציות למדפסת אידיאלית למשרד ולכן חשוב לדעת שאתם בוחרים את האופציה הנכונה! כדי להקל על ההחלטה, תמיד ניתן להתקשר לייעוץ והתאמת מדפסת למשרד.

לאחר בדיקה מעמיקה של מה המשרד שלכם צריך, ולאחר אפיון ומיפוי של המדפסות שצריך במשרד, להלן האפשרויות במסלולי השכרת המדפסות:

מדפסת לייזר צבעונית החל מ – 45 ₪ לחודש

מדפסת איכותית, מהירה ואמינה המתאימה למשרדים שזקוקים להדפסות צבעוניות ומהירות. מדפיסה במהירות של כ-30 דפים לדקה עם עומס עבודה חודשי של 60,000 דף! המדפסת כוללת יחידת דופלקס, פנל הפעלה דיגיטלי ועברית צרובה בDOS.

מדפסת לייזר שחור לבן החל מ – 30 ₪ לחודש

מדפסת קומפקטית, נוחה, ואידיאלית למשרדים כמו רואי חשבון, עורכי דין ועוד. מדפסת עם עומס עבודה חודשי של עד 80,000 דף ומדפיסה במהירות של 40 דפים בדקה אחת בלבד. המדפסת תומכת בGoogle Cloud Print ובAirprint.

מדפסת לייזר משולבת צבעונית החל מ – 65 ₪ לחודש

מדפסת צבעונית משוכללת ומהירה המתאימה למשרדים שצריכים יותר מרק מדפסת אצלם במשרד. המדפסת המשולבת כוללת צילום, סריקה ללא תוספת עלות, הדפסה ופקס. בנוסף לפונקציית הפקס, יש את הפונקציה Fax To Mail כדי להקל על ניהול שליחת הפקס. מדפסת עם עומס עבודה של עד 60,000 דף בחודש, ומדפיסה במהירות של כ- 30 דפים בדקה אחת בלבד.

מדפסת לייזר משולבת שחור לבן החל מ – 60 ₪ לחודש

מדפסת הכוללת בה את כל הפונקציות שהמשרד צריך לו – פקס, צילום, סריקה והדפסה במכשיר אחד. המדפסת המשולבת היא מדפסת נוחה לשימוש, מהירה וקלה לתפעול, וכך כל פעולה שצריך היא קלה ומהירה. המדפסת כוללת יחידת דופלקס, מסך טאצ’ צבעוני לניהול העבודה, ואת הפונקציה של Fax To Mail.

 

okiprenting