מאמרים

על יתרונותיהן של המדפסות המשולבות

מדפסות משולבות, על סוגיהן השונים, הן כלי רב עוצמה העושה עבודתו נאמנה במנות קטנות ומאפשר שימוש במגוון פונקציות המצויות בהישג יד, כאלה שעד לאחרונה לא ניתן היה ליהנות מהן בבית, ואף במשרד.
מאמר זה יפרט מעט מהפרמטרים שצריכים להנחות אותנו בבחירת מדפסת משולבת שתתאים לצרכינו.

מה כוללת מדפסת משולבת ?

מדפסת משולבת כוללת בדרך כלל יכולת הדפסה מתקדמת בצבע ובשחור ולבן, לצד יכולת סריקה וצילום. מדפסת שסורקת היא גם מדפסת שמצלמת, משום שמדובר בטכנולוגיה דומה, אך יחד עם זאת חשוב לשים לב למבנה המדפסת. האם הוא מאפשר סריקה או צילום בכמויות, או שמא ניתן לצלם או לסורק דף בודד בכל פעם?

תהיה התשובה לכך אשר תהיה, עליכם לבדוק, בראש ובראשונה, מה מתאים לצרכים שלכם. האם אתם צריכים “סוס עבודה” הנותן מסה של עבודה או רק סריקה פה וצילום שם.

בנוסף יש לבחון את רמת הרזולוציה של פונקציות אלה. אם אתם זקוקים לצילום תמונות באיכות גבוהה, תעדיפו מדפסת משולבת המציעה יכולת זו.

לפקס מקום של כבוד בכל הקשור למדפסות צבע משולבותבעיקר משום שלא בכל מדפסת משולבת הוא קיים. מי שלא זקוק למכשיר פקס, עדיף שיחסוך כסף ויבחר במדפסת משולבת שאין בה פקס. לעומת זאת, אם אתם זקוקים למכשיר פקס על בסיס יום יומי, מוטב לקחת מדפסת משולבת עם פקס. קיימים דגמים המשלבים גם מודם מובנה, ואינם צריכים מחשב כדי לתפקד כמכשיר פקס. דגמים אלה יקרים יותר, ולכן אם יש לכם מחשב עם מודם מובנה בסמוך למדפסת ניתן לוותר עם תכונה זו.

 7170-f

לסיכום, בחירת מדפסת משולבת איננה עניין של מה בכך. יש לשקול את הצרכים שלכם ולהתאים להם מדפסת שתענה עליהם בצורה הטובה ביותר. נוסף על כל האמור לעיל, מומלץ לוודא כי המדפסת מגיעה עם אחריות, ואם ניתן להרחיבה, יש לשקול אופציה זו בחיוב, שכן רצוי שתיקון מדפסת משולבת, שהינה מכשיר מורכב למדי, תעשה על ידי בעל מקצוע מוסמך.

 

לפרטים נוספים לחץ כאן